נומרולוגיה וכיווני דרך בחיים/נחום תמיר

נומרולוגיה הינה שיטת חיזוי שהתגלתה בשנת 400 לפני הספירה ע"י פיתאגורס. בעזרת שיטה זו יכול הנומרולוג לחזות את התנהגות האדם ביום יום ובמצבי לחץ, תהליך זה מתבצע מניתוח תאריך הלידה והשם של האדם.

הנומרולוגיה עברה גלגולים רבים עד ימנו אנו ,בה עברה הסבה לנומרולוגיה קבלית שמתבססת על אלמנטים קבליים ועפ"י תורת משה ומשמשת רבנים רבים.

מניתוח תאריך הלידה ניתן לכוון ולחזות את גורל האדם בתחומים הקשורים בקריירה(עזיבת מקום עבודה שינויים צפויים,מעבר לעיסוקים עצמאיים),זוגיות והתאמות זוגיות,הולדות אצל נשים וכן את כמות הילדים והמין שלהם.

כמו כן מעברי מגורים (מתיי ולאיזה סוג ביית כדאי לעבור). כל הנושאים הללו ואחרים נרשמים על מפה נומרולוגית אישית ,אשר בה מצוינים בעיתויי הגורל את התאריכים (ברמה של חודשים ושנים) למתיי צפויים דברים אלו להתרחש.

נחום תמיר משדר תוכניות רדיו בתחום הנומרולוגיה בתחנות 96FM , רדיו קול רגע. אני מזמין אתכם לחוויה נומרולוגית בפגישה אישית או הרצאה קבוצתית מרתקת בה נחוש את סוד קסמם וכוחם המאגי של המספרים.

ההרצאה מלווה בהשתתפות הקהל (בדיקת אינטואיציות),דוגמאות חיות מהקהל ומחיי היומיום של אנשים ומפורסמים. בהרצאה נדבר על תורת הנומרולוגיה ויכולת השימוש בניתוח המספרים לקביעת גורל האדם. בחלק השני נחוש באופן עצמאי את יכולת ניתוח האדם בלימוד של מושגי היסוד בנומרולוגיה.

(בהרצאה זו יוכל כל משתתף בקהל לנתח באופן עצמי את אישיותו שלו או של הסובבים אותו (חבריו,משפחתו). נדבר על מהות שם האדם נמחיש באמצעות סיפורים מהקבלה היהודית,איך קובעים שם מתיי מחליפים שם,איך באים ילדים לעולם,מתיי עוברים דירה ? ולאיזה סוג בית, נדבר על מיניות האדם והתאמות זוגיות ועוד ככל שיותיר הזמן.

היות ודברים בחיים אינם קורים במקריות (אלא גורל),נראה כי הפגישה עימנו תגרום ללא מעט אנשים לשנות פרספקטיבה לגבי המשך החיים שלהם בתחומים שונים.

בברכה,

נחום תמיר – נומרולוג. טלפון – 04-9891911 נייד – 050-7399806 מייל: tamir92@zahav.net.il